Виставки

8-9 Травня у Манчестері ( Велика Британія) відбувся семінар Mountain Equipment.


Була презентована нова колекція на сезон Весна Літо 2020. Як завжди, колекція дуже яскрава та технологічна.

Компанія продовжує багаторічну та успішну співпрацю з виробниками найкращих матеріалів для туристичного одягу та спорядження. Тому у колекції багато різноманітних мембран, софтшелів, крутих спальних мішків та аксесуарів.

Компанія продовжує підтримувати ідею про речі, які універсальні для подорожей, спорту та пригод. Так, у колекції є чудові та кольорові речі, як от легінси та дуже круті кофти Switch jacket , які ідеально влаштують вас у спортзалі, подорожі, чи стануть доброю допомогою у горах.

 

Популярні моделі літнього одягу вдосконалюються , та стають ще краще. Нові шорти Comici дуже кльова модель!

Mountain Equipment  робить надлегкі рюкзаки для самих вибагливих альпінистів та легкоходів. Пропонують кілька різних об’ємів та нові кольори.

А ще є зовсім нові позиції – ультралегкі гермочохли, туристични подушки на вкладиши до спальних мішків.
До речі, вкладиши дуже необхідні тим, хто подорожує в составах туристичних груп з прокатним спорядженням. Завжди є своя маленька ковдра у формі спальника, яку можна вкласти у будь-який прокатний спальник. Це дуже зручно.

 

Взагалі ці зустрічі дуже важливі. Завжди цікавимося точкою зору виробників та закордонних колег. Та і, дякуючи нашій праці, відрядження в нас дуже цікаві ;)

Зубарєва Наталія.