Новини брендів

СОНЯЧНЕ ЖИТТЯ: КРАЩЕ У 2017 РОЦІ

Завершення кожного року дає нам можливість замислитися над тим, що було випробувано, зроблено, оновлено і пізнано за останні 12 місяців. Від запуску нашої літієвої лінії Yeti і до надання допомоги під час стихійних лих нашим посланцям 2017 рік був для нас, м'яко кажучи, насиченим. Ми не можемо не висловити свою подяку тим, хто був з нами з самого початку, за їх постійну підтримку. І ми дуже раді тим, хто приєднався до нашої спільноти Goal Zero вже у процесі. Перш ніж ми перейдемо в 2018 рік, поглянемо на деякі з наших улюблених історій і пам'ятних віх у 2017 р.

Перу: The Joyineer (той, хто приносить радість) / Команда «Goal Zero» і Майк Лібеккі

Краплі дощу стукотять по даху намету, в той час як посланник Goal Zero Лілліана Лібеккі опирається на свою мандоліну, згуртувавшись разом з невеликою командою членів сім'ї біля підніжжя гори. Смужка світла від лампи Light-A-Life висвітлює обличчя цих пригодницьких душ, які незабаром будуть підніматися на Ішинку – вершина, пік якої сягає трохи більше 5400 м і яка розташовується в гірському хребті Кордильєра Бланка в Перуанських Андах.

Перспектива сходження на приголомшливу гору доставляє велику радість для 14-річної дослідниці, але це не єдине, що привело Лілліану в цей куточок світу. Всього за кілька днів до цього вона разом зі своїм батьком, посланником Goal Zero і National Geographic Explorer Майком Лібеккі об'єдналася зі співробітниками Goal Zero, Dell і Human Outreach Project для роботи над гуманітарним проектом у перуанському місті Пашпа.

Щороку Goal Zero прагне розширити можливості людського потенціалу, встановлюючи обладнання для використання сонячної енергії в різних населених пунктах по всьому світу. У Пашпі місія полягала в створенні комп'ютерної лабораторії, яка дозволила б дітям вивчати і розвивати важливі технологічні навички на довгі роки вперед. Для забезпечення лабораторії стійкою і надійною енергією команда встановила на даху дев'ять сонячних панелей Boulder 90 і забезпечила їх двома портативними електростанціями Yeti 1250, 10 лампами Light-A-Life 350 і 20 новими ноутбуками Dell.

«Причина, з якої я здійснюю ці гуманітарні експедиції, - це приносити радість іншим. Ось чому я називаю те, що ми тут робимо, «джойнінг», - каже Лілліана.

Крутити педалі до вершин / Броуді Левен, фото Джоуї Шуслера

В Тромсе, Норвегія, де нас висадив літак з 200 фунтами спорядження, не було снігу. Він помилково перевіз інші 200 фунтів шляхом подальшого маршруту на північ ... до Північного полюса. Через кілька днів ми завантажили наші споряджені велосипеди на семиповерховий морський лайнер «Король Харальд» і відправилися вночі на південь, пропливаючи ландшафти, якими ми планували кататися на велосипедах і на лижах, щоб акліматизувати наш стан до навколишнього середовища. Замість цього ми очікували прибуття втраченого багажу, поїхали на паром і спостерігали, як на світанку пропливає ранковий пейзаж, в той час як наші досі ще не обкатані велосипеди чекали під палубою.

На вершинах був невеликий сніг, але він виглядав не по-зимовому в місті Харстад, коли ми вийшли з ліфта, що веде з приміщення для засобів пересування, звідки ми забрали наші велосипеди. Ми штовхали їх, хитаючись під сотнями фунтів спорядження, в пошуках кращого, дійсно справжнього снігу. Ми очікували знайти його протягом кількох годин.

Кінооператор Джоуї Шуслер, фотограф Кейт Міллер і я крутили педалі на велосипедах по всіх норвезьким Лофотенах – архіпелагу, повністю розташованому за Полярним колом. Наші велосипеди були придатні для перевезення лиж, велосипедів, фільмів, фотографій, приготування їжі, речей для установки зимового табору. На відміну від велосипедів, наша фізична готовність залишала бажати кращого.

У міру того, як ми повільно пробиралися по ланцюжку островів, снігу було дуже мало і він рідко простягався від вершин до єдиної дороги півострова, що пробивається між береговою лінією з одного боку і зубними піками – з іншого. Люди сказали нам, що наша головна проблема з цією поїздкою – крім її передбачуваної абсурдною складності – буде занадто багато снігу. Але в минулому році це вийшло зовсім не так. Замість цього ми виявили, що вже протягом п'яти днів встановлюємо намет на суху землю, так само залишаючись без катання на лижах. Я запропонував Джоуї і Кейт приєднатися до мене в поїздці на велосипеді і лижах, «крутити педалі до вершин». Це швидко перетворилося в «крутити педалі для ... крутіння педалей».

Тиждень крутіння педалей став занадто важким для Кейт і вона від нас відокремилася. Ми з Джоуї продовжували їхати на південь, вирішивши подумати, що ж ми можемо зробити з нашим катанням на лижах. Коли ми наблизилися до місця призначення – кінця архіпелагу, ми зрозуміли, що ми просто подорожуємо занадто пізно і в малосніжний сезон. Ми сиділи поруч з нашими велосипедами та дивилися на океан, вкритий островами, в футболках перед трав'янистими горами, поки наші лижі залишалися незатребуваними.

Ми повернулись і стали крутити назад, на цей раз з іншим поглядом на те, що можна вважати снігом, придатним для лиж. Ми каталися на лижах все наступні дні. Бічна дорога привела до сніжної кресловини. Година ходьби по бруду привела нас до сніжної лінії на горі на краю океану.

Чи провал це? П'ять днів катання на лижах і два тижні їзди на велосипеді означають, що це навіть не поїздка на лижах? А години споглядання карти у спробах знайти місця, придатні для катання на лижах, вказують на погано сплановану поїздку?

Подивіться фільм і вирішите самі.

Yeti 400 і 1400 Lithium | Команда «Goal Zero»

Незалежно від того, залишаєте ви електромережу або готуєтеся до відключення електроенергії, Goal Zero Yeti 400 Lithium призначена для ефективного портативного енергоблоку. У поєднанні з панеллю Zero Solar Panel вона забезпечує стійке рішення для електроживлення на ходу.

Більш потужна версія, Yeti 1400 Lithium, є нашою найбільшою універсальною електростанцією на сьогоднішній день і має запатентовану конструкцію інвертора, яка забезпечує хорошу сумісність з великою кількістю пристроїв. Від телефонів до холодильників, електроінструментів до ноутбуків, Yeti 1400 Lithium може виконувати роботу як в приміщенні, так і зовні.

Послухайте на відео, що саме робить ці нові портативні електростанції Goal Zero Yeti Lithium одними з найбільш інноваційних продуктів, які коли-небудь розробляла наша інженерна команда.

Улей Басбі / Автор Моллі Басбі

Після того, як я прожила в 9-метровій юрті протягом двох років, перше питання, яке нам задають щодо нашого крихітного будинку, - «Чому ви вирішили його зменшити?». Безсумнівно, я бачу це з такої точки зору: коли ви говорите про звичайні житлові приміщення, перехід від 65 до 38 м2 здається зниженням більш значним за умов життя в сучасному суспільстві. Але коли ви говорите про проживання без електромережі, перехід до крихітного будинку став логічним.

Життя без електромережі таке ж, як і з нею, за винятком того, що ви повинні попередньо планувати ВСЕ, тому що весь будинок покладається на вас для нормального функціонування. Ми плануємо, коли потрібно нагріти будинок, скільки дров нарубати, щоб снігохід почав підніматися і опускатися гірською дорогою, скільки води набирати, наскільки раніше прокинутися, щоб все це зробити, і список продовжується – все це тільки для того, щоб вижити протягом одного дня.

Одна річ залишалася незмінною: чотири панелі Goal Zero на 90 ват обслуговують всі наші потреби щодо електроенергії. Ці панелі потім подаються на портативні електростанції Goal Zero Yeti 1250 і акумуляторну батарею, а потім потужність розподіляється по всьому крихітному будинку. У нас також є сонячний душ з гарячою водою, встановлений на даху внутрішнього дворика – просто резервуар для води, пофарбований в чорний колір, щоб поглинати сонячну спеку влітку.

Наші меблі для внутрішнього дворика Polywood® виготовлена на 90 % з пластика від побутових відходів, таких як пляшки з-під молока і миючих засобів. Ми використовуємо систему Aqua2use® greywater, яка забирає, попередньо фільтрує, відводить і переробляє нашу воду зі зливових дощових вод, яка буде використовуватися для поливу неїстівних, підповерхневих коренів рослин і дерев у саду.

Сонячна енергія керує нашим сундучним холодильником SundanzerTM D.C., де ми використовували липучку для прикріплення відбивного блоку до верхньої частини для більшого додаткового простору. Світлодіодна лампа з сонячною батареєю знаходиться в старому кошику для курячих яєць, виступаючи нашим кухонним освітленням. Газове освітлення пропану розосереджено по дому протягом багатьох темних зимових днів, коли сонячна енергія недоступна, - без помилок і пошкоджень для системи.

Кожен раз, коли ми переводили систему без електромережі з юрти на крихітний будинок, наша мета полягала в тому, щоб будинок працював розумніше, а не складніше, щоб підтримувати наші потреби на довгі роки. Хоча він здається крихітним за сьогоднішніми мірками, наш маленький будинок привносить суттєві оновлення для нашої гірської садиби.

 

Поділися сонцем: партнери з надзвичайних ситуацій / Команда «Goal Zero»

Ми існуємо для того, щоб розширювати можливості людського потенціалу. Влітку і восени 2017 р. відбулися безпрецедентні події в усьому світі; стихійні лиха руйнівної сили торкнулися друзів, рідних, колег і сусідів. І в ці часи нужденності людство розкривається яскравіше, ніж будь-коли, потік підтримки, яку ми отримуємо щодня, вражає і надихає. За допомогою спільнот в усьому світі, соціально орієнтованого бізнесу, спеціалізованих організацій та наших працьовитих співробітників нам пощастило відправити продукції Goal Zero на понад 4 млн. доларів тим, хто її потребує.

Ось лише деякі з цих історій.

Сильний Техас

«Я зустрів кращих людей, які працюють рука об руку з рішучими посмішками на обличчях. Це була не катастрофа для них. Це був виклик» - Еван Прайс, інженер Goal Zero.

Наша робота в Техасі після урагану Харві стала можливою завдяки нашій дочірній компанії Reliant Energy; всі ми пишаємося компаніями NRG. Ми відправили дев'ять співробітників з нашого офісу на зустріч з багатьма співробітників NRG в Техасі для роздачі таких необхідних джерел живлення і освітлення.

Освітіть Пуерто-Ріко за допомогою TIFIETorches

Інтернет дійсно змінив спосіб спілкування і обмін історіями; він також революціонізував спосіб, в який люди можуть пожертвувати на гідну справу. Кампанія «Освітіть Пуерто-Ріко» була розпочата Хорхе і Каріль Альварадо, які залишили свій будинок у Пуерто-Ріко і переїхали до штату Юта трохи більше року тому. Після ураганів Ірма і Марія пара зрозуміла, що їм потрібно щось зробити. Так стартувала акція «Освітіть Пуерто-Ріко» і через пожертвування, зроблені на їх сторінці YouCaring, вони зібрали більше 225 000 доларів. Альварадо працюють з Goal Zero через TIFIE Humanitarian з метою отримання електроенергії та освітлення, які будуть з'єднані завдяки напівзібраним комп'ютерам з тими, хто знаходиться на острові.

Промислові партнери для Мексики

Ми так вдячні, що є частиною галузі, яка може об'єднатися в разі потреби. Після катастрофічних землетрусів в Мексиці ми співпрацювали з місцевою компанією Utah і партнером по виробництву Petzl для відправлення електроенергії та освітлення в даний регіон.