Новини брендів

Bridgedale представляє свій перший 100% водонепроникний асортимент шкарпеток, доступний в магазинах з травня 2018 року.

Розроблена для забезпечення захисту від дощу і комфорту, серія Storm об'єднує FusionTech™ від Bridgedale з водонепроникною, дихаючою і вітрозахисною мембраною HydroTech™. Новий асортимент був спроектований і протестований в роботі у найвологіших умовах у походах, їзді на велосипеді і бігу.

Характеристики

Повітропроникність > 12,000mg/m*m/24h

Гідроізоляція Hydrostatic head > 8,000 mm

Внутрішня шкарпетка

Внутрішня шкарпетка містить до 60% мериносової вовни в поєднанні з вбираючими синтетичними волокнами для забезпечення стабільної температури і переміщення вологи з поверхні шкіри. У підкладці є махрова петля під подушкою під ногами, яка простягається навколо пальців і над п'ятою, забезпечуючи комфорт ногам у вологих умовах.

HydroTech™ мембрана

Тришарова конструкція оснащена водонепроникною, повітропроникною, високоміцною і вітрозахисною проникною мембраною HydroTech™, яка при ламінуванні на внутрішній і зовнішній шари створює 100% водостійку безрозмірну шкарпетку, що добре сидить на нозі.

Зовнішня шкарпетка

Зовнішній нейлон захищає водостійку шкарпетку від тертя взуття. LYCRA® забезпечує розтягування, що уможливлює легке витягування шкарпетки і зручну підгонку. Як і LYCRA®, що проходить через внутрішню і зовнішню шкарпетки, він також додається навколо арки стопи, щоб міцно фіксувати шкарпетку на нозі, зменшуючи будь-яке тертя всередині взуття або черевика, що може викликати роздратування.

Штормова шкарпетка доступна в трьох варіантах....

Кісточка: Фіксація гомілковостопного суглоба трохи вище щиколотки, ця довжина ідеально підходить для бігу або ходьби у вологих умовах.

Черевик: Ця довжина, розрахована на середину гомілки, тримає нижню частину ноги теплою і сухою і може бути з'єднана з водонепроникними брюками або гетрами для запобігання попадання води зверху. Ідеально підходить для альпінізму, гірських прогулянок і гірського велосипеда.

Коліна: Максимальна довжина, що забезпечує повний захист нижньої частини ноги, ідеально підходить для проходження через болота, струмки або річки, а також бігу та їзди в шортах, коли погода стає холоднішою.

І три вагові категорії....

Полегшені: Щільне прилягання шкарпетки, призначене для роботи, де потрібна максимальна повітропроникність і мінімальна ізоляція. Ідеально підходить для більш теплої погоди, високої октанової активності.

Середньовагові: З махровою м'якою лапкою і щиколоткою ця шкарпетка – ідея для активного відпочинку, де потрібен вдалий баланс тепла і повітропроникності, від їзди на велосипеді та бігу до походів та альпінізму.

Великовагові: Ця шкарпетка має повну махрову подушку і ідеально підходить для проведення часу в холодну погоду, наприклад – зимова прогулянка, походи і їзда на велосипеді. Пара з Thermal Liner від Bridgedale – для більш екстремальних погодних умов, таких як зимовий альпінізм і багатоденні експедиції.

Новий асортимент шкарпеток Storm буде доступний в магазині з травня 2018 року.