Новини брендів

На ISPO 2018, яка проходила у Мюнхені 28-30 січня, світові бренди як зазвичай продемонстрували новинки спорядження для Outdoor.

У найближчий час ми розкажемо вам про останні розробки в одязі і обладнанні від провідних виробників. Однак, з безлічі прекрасних предметів, які особливо привернули увагу команди з UKC / UKH, було обрано  Climbing technology CLICK- UP PLUS.

Вже відомий вам Click-Up зазнав значних змін у порівнянні з версією, яка була анонсована після літньої виставки OutDoor у червні 2017 р. При тестуванні пристрій, як виявилося, не повністю виконував бажані функції, тому Climbing technology повернулися до креслярської дошки і придумали дещо, що виглядає ще краще, додавши при цьому кілька додаткових функцій безпеки.

Пристрій був злегка витягнутий і звужений на кінцях, став зручніше лежати в руці, що поліпшило контроль за рахунок дещо збільшеного плеча подачі. Рухома частина – невеликий пружинний важіль – була замінена новою подвійною пружинною системою в дещо іншому положенні. В результаті з’явився пристрій, що дозволяє дуже м’яко і зручно видавати мотузку.

Фахівці з UKC / UKH порівняли нову і попередню версії на стенді і були вражені, наскільки плавною стала подача мотузки в пристрої, який, потрібно відзначити, завжди був одним з найбільш плавних подаючих пристроїв на ринку.

Також Climbing technology додали систему V-Proof. Вона являє собою невелику пластину, що провертається між двома кінцями мотузки на виході з пристрою. Це дозволяє розділити обидва кінці мотузки в пристрої один від одного, що, в разі поганої страховки, запобігає падінню.

При використанні попередньої моделі пристрою присутнє деяке прослизання, хоча пристрій дійсно блокується. З системою V-Proof здійснюється автоматичне блокування пристрою, навіть якщо він використовується неправильно. В цілому це виглядає як значне поліпшення у порівнянні з оригінальним пристроєм, який, до слова, отримав нагороду «Best in Test» від UKC / UKH у порівняльному тесті допоміжних блокуючих пристроїв у травні 2017 р.