Новини брендів

Огляд

Легкий, теплий, стійкий до атмосферних впливів і виготовлений з використанням етичних матеріалів, Skyline від Mountain Equipment має всі шанси стати класикою!

Skyline – один з найдинамічніших релізів у цьому сезоні. Він теплий, зручний, красивий і розрахований на те, щоб вписатися у найменший карман вашого рюкзака, коли він вам не потрібен.

Коли необхідно, кожен сегмент куртки, що включає 700 пір’їнок, а в цілому 180 г якісного пуху, дозволяє вам рухатися в горах у високотехнічній, спроектованій для пригод куртці.

І ви можете розраховувати на те, що цей пух здобутий гуманним способом, оскільки на куртці нанесено знак «DOWN CODEX». Це механізм, запущений Mountain Equipment для управління і зниження ризику в ланцюжку поставок пуху. Знак гарантує, що вся використовувана набивка є побічним продуктом харчової та м’ясної промисловості, що можна повністю відстежити. На етикетці кожної куртки є код, який дозволяє покупцеві самостійно знайти інформацію про постачальника пуху на сайті Mountain Equipment.

Повертаючись до виробництва, Skyline також гарантує відмінний захист від погодних умов завдяки своїй 20-ден тканині DriLite Loft. Це не тільки вітрозахисна, а й водостійка тканина. Використання якісного водовідштовхувального засобу має допомогти захистити вас від усього, крім сильного або тривалого дощу.

20-ден DryLite Loft fabric прекрасно захистить вас від будь-яких погодних умов

 Кожна секція наповнена 700 од пуху

Регульований капюшон на куртці Skyline досить просторий, щоб розмістити скелелазну каску

 Кармани на блискавці захистять ваші ключі, які можуть випасти на півдорозі до вершини

Регульований капюшон досить великий, щоб розмістити скелелазну каску, куртка також сумісна зі скелелазною обв’язкою, а комір закривається досить щільно, щоб зберегти тепло обличчя і шиї. Одна з останніх особливостей, які варто відзначити, це внутрішній карман, в який можна вкласти куртку, якщо ви хочете скласти її в рюкзак. Це одне з приємних доповнень до того, що в цілому відмінно продумано. Технологічна пухова куртка забезпечить вам тепло, комфорт і, найголовніше, зручність незалежно від того, вдягнете ви її чи просто упакуєте в рюкзак.