Інновації для гір: Лінійка рюкзаків Mountain Equipment TUPILAK

Mountain Equipment тримає високу планку альпіністського спорядження понад п’ять десятиліть, а через майже 15 років TUPILAK оголошує про своє довгоочікуване повернення в світ рюкзаків. Очікування було варте того – ми витратили час на те, що нам потрібно і що ми очікуємо від рюкзака, коли знаходимося в горах, і гарантуємо, що впоралися ми чудово!

Розроблений як полегшений і універсальний рюкзак для скелелазів і альпіністів, він по дизайнерському простий, відмінно функціональний і стійкий до атмосферних впливів.


TUPILAK 30
TUPILAK 37
TUPILAK 45
30 л об’єм
37 л об’єм
45 л об’єм
Матеріал 300 & 100 Fabric
Матеріал 300 & 100 Fabric
Матеріал 300 & 100 Fabric
Повна вага 730 г
Повна вага 780 г
Повна вага 815 г
Без обвісу 520 г
Без обвісу 570 г
Без обвісу 600 г


Ключові особливості:

- Тканина PAKT
- Бокові компресійні ремені з молотковою пряжкою (не входять до комплекту 30L)
- Зйомні компоненти
- Два кріплення для льодоруба з інтегрованим карманом
- Верхній клапан із застібкою-фіксатором
- Система Daisy chain
- Внутрішній гермомішок
- Система ударних строп
- Внутрішній карман для аксесуарів
- Передні и задні петлі


Тканина PAKT:

У розробленій і виготовленій на замовлення тканині PACT використовується високоміцний нейлон 6.6 з подвійним рип-стоп для збільшення довговічності. Він має надійне водовідштовхувальне покриття зовні, а непроникне внутрішнє покриття TPU забезпечує додатковий захист від негоди. Це також гарантує, що рюкзак не намокне у вологих умовах, але в той же час надовго захистить речі всередині.

Зйомні компоненти:

Кожен з компонентів рюкзака, тобто компресійні стрічки, кріплення льодоруба і пояс рюкзака, є зйомними, що дозволяє від’єднувати те, що вам не потрібно, і залишати необхідне. Це ідеально підходить для економії ваги і скорочення елементів, які можуть зачепитися за дерева і каміння.


Інтегрований верхній клапан:


Для забезпечення додаткового захисту елементів наявна вбудована кришка клапана, яка затягується за допомогою зручної захватної застібки-фіксатора типу «lobster» і має особливий дизайн. Це дозволяє уникнути ненадійною блокування однією рукою, ідеально підходить для роботи в товстих рукавичках або боротьби із зимовими погодними умовами.

Внутрішній гермомішок:


Вбудований гермомішок у верхній частині рюкзака забезпечує додатковий захист речей, а також допомагає зменшити обсяг і зафіксувати вміст вашого рюкзака, коли ви рухаєтесь.


Підсумковий вердикт:

Це один з найбільш легких, функціональних і надійних рюкзаків для альпінізму і скітуру.