Короткий огляд колекції весна-літо 2019 від Mountain Equipment

Британська компанія Mountain Equipment не перестає дивувати. Починаючи з 1961 року, її розробники створюють найкраще спорядження для екстремальних умов.

Пухові спальні мішки і одяг такі хороші, тому що команда Mountain Equipment – це активні спортсмени, альпіністи, мандрівники. У них величезний досвід, який дозволяє продумувати кожну деталь.

Пухові спальні мішки Mountain Equipment – одні з найкращих і найбільш надійних. Багаторічний досвід дозволив створити практично ідеальну лінійку. Активні тести в мінливих погодних умовах Великобританії, спеціальні тести в лабораторії, численні відгуки активних користувачів дозволяють детально зрозуміти, як створити найкраще.


Одяг Mountain Equipment – від футболок до мембранних курток – це повністю збалансований одяг для будь-яких видів активності. У лінійці Mountain Equipment можна вибрати одяг як для відпочинку, так і для висотних експедицій.

При цьому кожна річ має свою історію. Наприклад, пухова куртка Lihgtline Jacket еще у 1960-ті була розроблена для високогірних експедицій працівників Mountain Equipment (перший варіант куртки розроблений і пошитий для експедиції на Нанга Парабат). З того часу куртка багаторазово удосконалювалася, в лінійці з'явилися нові, більш серйозні куртки. Але при розробці кожної з них враховувався досвід усіх активних користувачів.

Нові куртки з мембранами лінійки Gore -Tex - PACLITE, PACLITE Plus, SHAKEDRY, ACTIVE, PRO – тепер зможе вибрати кожен.

Відносно нова лінійка рюкзаків Mountain Equipment – це унікальні моделі для тих, хто економить вагу і вважає за краще мінімалізм у горах.

Новинки, представлені для колекції Весна-Літо 2019 – це інновації в усьому!

Розширена лінійка штурмових рюкзаків і рюкзаків для щоденного використання. Тепер, крім рюкзаків Tupilak, з'явиться лінійка Tupilak Plus зі збільшеним об'ємом, нова модель Ogre –ультрасучасні і легкі рюкзаки тепер також з жіночою спинкою, Goblin – рюкзак назавжди, рюкзак для міста та гір, рюкзак, який сподобається всім.

Надувні килимки – тепер ще комфортніші. Моделі з утеплювачами Aerostat Down 7.0 та Aerostat Synthetic 7.0 – тепер доступні в збільшеному розмірі WideRegular.

Нові спальні мішки Earthrise з вдруге переробленого пуху – крок до збереження навколишнього середовища та економії ресурсів нашої планети.


І як завжди колекція сповнена технологій і позитиву!!!