OrcaTorch була заснована групою захоплених ентузіастів по ліхтарям і фанатів технологій в 2014 році. Засновник компанії Carson Weng - ентузіаст на відкритому повітрі, який має більш ніж 10-річний досвід виробництва високоякісних ліхтарів. Коли він вперше займався дайвінгом в Таїланді в 2013 році, він виявив, що дайвери використовують неякісні підводні ліхтарі, в яких не було інновацій і які зазвичай не працювали в критичні моменти. Він вирішив використовувати свій талант в індустрії ліхтариків, створив високоякісний та інноваційний бренд для дайв-ліхтарів і назвав його OrcaTorch.

OrcaTorch - це свого роду кит, який безстрашно кидає виклик усьому, вільний і не соромиться пересуватися по всьому морю, як йому заманеться. Вони долають всі труднощі з командним духом і мудрістю. Вони королі моря і кращий символ підводного духу пригод.

Будучи названим на честь Orca, успадкувавши чудові характеристики Orca в поєднанні з передовими світовими технологіями, OrcaTorch розробив серію світла для занурення і світла для підводної відеоз'йомки, які є надзвичайно яскравими, мають велику відстань променя, тривалий час роботи, високу водонепроникність, високу ударостійкість, зручне управління і т. д. OrcaTorch пропагує дух «слідуй своєму серцю і просто роби це», ми хотіли б дослідити чудеса світу, відчути хвилювання випробувань і насолодитися свободою життя разом з усіма підводними шукачами пригод.