Неймовірно широкий асортимент аксесуарів для підводного полювання

Diving and Spearfishing

ЗАГАЛЬНІ ВІДОМОСТІ

Компанія Omersub S.p.A. є одним з найбільших у світі виробників екіпіровки для підводного полювання і фрідайвінгу. Компанія представляє на ринку 4 бренди: O.Me.R., O.Me.R. Accessories by Marco Bardi, Sporasub, O.Me.R.-Pellizzari-Momo Design. Штаб-квартира знаходиться у м. Совіно (Італія, область Ломбардія). Продукція компанії представлена у 52 країнах на 4 континентах. Річний оборот становить близько 10 млн. євро.

В асортименті компанії весь спектр підводного спорядження, здатний задовольнити потреби більшості підводних мисливців або фрідайверів:

 • комп'ютери для підводного полювання
 • вироби з неопрену – гідрокостюми, шкарпетки, рукавички
 • ласти, маски і трубки
 • підводні ножі і ліхтарі, буї, сумки для спорядження
 • підводні рушниці (арбалети, пневматичні рушниці, роллергани), а також комплектуючі до них
 • колекція аксесуарів для підводного полювання O.Me.R. Accessories by Marco Bardi
 • повна лінійка екіпіровки для фрідайвінгу під брендом O.Me.R.-Pellizzari-Momo Design 

КОРОТКА ІСТОРИЧНА ДОВІДКА

Компанія заснована в кінці 70-х років ХХ століття на півночі Італії в місті Реццато (область Ломбардія). Заснував компанію легендарний підводний мисливець Валеріо Грассі (Valerio Grassi), якого в Італії називають «il padre dell'arbalete italiano» («батько італійського арбалета»). Валеріо активно захоплювався підводним полюванням і багато років працював у Beretta Company, де і набув широких знань у галузі проектування зброї – саме це поєднання призвело до появи на світ невеликого підприємства з виробництва підводного спорядження з невигадливою назвою «Officine Meccaniche Rezzato» (Механічні майстерні Рецатто), скорочено – O.Me.R. 

 • У 1993 р. Omersub був придбаний італійською компанією Beta Tools, виробником високоякісних ручних і пневматичних професійних інструментів.
 • У 2009 р. Omersub S.p.A. купує бренд Sporasub у своїх конкурентів з Mares, який позиціонує як найбільш високотехнологічний бренд у своїй лінійці.
 • У 2013 р. контроль над Omersub переходить до Aqua Lung Group, одного з найбільших світових виробників екіпіровки для підводного плавання.
 • У 2015 р. спільно зі світовим рекордсменом з фрідайвінгу Умберто Пеліццарі (Umberto Pelizzari) і відомим дизайн-бюро Momo Design розпочато випуск повної лінійки спорядження для фрідайвінгу під брендом O.Me.R.-Pellizzari-Momo Design

O.ME.R. СЬОГОДНІ

Зараз команда O.Me.R. являє собою дружню спільноту ентузіастів підводного спорту – спортсменів і інженерів. Найпомітнішими членами цієї команди є багаторазовий чемпіон Італії з підводного полювання Марко Барді (Marco Bardi), який, за його власними словами, відчуває маніакальне прагнення до вдосконалення свого спорядження, і перша людина в світі, що занурилася на глибину 150 м без акваланга, – Умберто Пеліццарі (Umberto Pelizzari). 

Весь процес розробки нового спорядження відбувається в Італії за допомогою унікального обладнання, розробленого фахівцями O.Me.R. Потім команда спортсменів тестує зразки і лише після цього на заводах по всьому світу починається випуск готової продукції. Далі всі готові вироби спрямовуються до Італії, де проходять перевірку якості, і вже після цього відправляються по всьому світу радувати любителів підводного світу. 

Саме такий ґрунтовний підхід до справи і забезпечує продукції Omersub багаторічне лідерство на ринку.

Також предметом гордості компанії є підтримка низки некомерційних проектів: 

 • Технічна підтримка найглибшого в світі плавального басейну Y-40. Завдяки цьому шедевру технічної думки тисячі дайверів і фрідайверів цілий рік можуть відточувати свої навички і готуватися до нових рекордів. Крім того, басейн служить прекрасним випробувальним полігоном для нових зразків спорядження
 • Підтримка асоціацій «I SWIM SMA» і «Smaniablu», які організовують заняття з плавання і фрідайвінгу для дітей, хворих на туберкульоз SMA (спинальну м'язову атрофію)
 • Фінансування проекту по збереженню коралових рифів «Coral Guardian»
 • Спонсорство різних змагань з підводного полювання та фридайвінгу