Чеський бренд HIKO веде свій відлік з початку 1990-х років, і вже більше 25-ти років представляє свою продукцію на світовому ринку для каякінгу, рафтингу, водного туризму, активного відпочинку та інших видів спорту на воді.

Почавши з нуля, і об'єднавши в назві бренду перші два склади прізвищ власників Ivan Hilgert & Marcela Kostalova - маленька сімейна компанія приступила до розробки і випуску спорядження для гребного слалому.

Першими клієнтами компанії HIKO стали чеські веслярі-слаломісти. А партнерами стали члени сім'ї - відомий сімейний спортивний тандем Любош (Lubos) & Степанка (Stepanka) Хілгертови, згодом принесли славу всьому чеському спорту - Степанка стала неодноразовою олімпійською чемпіонкою, чемпіонкою світу і Європи під керівництвом чоловіка і тренера. Протягом усієї своєї активної кар'єри і по її завершенні Степанка залишається «послом» HIKO і працює з HIKO TEST TEAM.

HIKO один з найвідоміших світових брендів - лідерів ринку екіпіровки для OUTDOOR в своєму сегменті. Будь-яке спорядження для бурхливої води, активного відпочинку і порятунку на воді проводиться на потужностях компанії в Чехії і Азії.

HIKO стежить за останніми тенденціями в області нових матеріалів і нових технологій. При розробці всіх продуктів бренду, активно використовується досвід власної тестової команди HIKO TEAM, складеної з кращих світових гонщиків в різних дисциплінах бурноводінг (переважно Чехії), до складу якої входить і юна Амалія Хілгертова - дочка власників компанії і чемпіонка світу з веслувального слалому.