Автоматичні страхувальні пристрої з Америки

Climbing Outdoor

Автоматичні страхувальні пристрої Head Rush приносять тільки позитивні емоції і своїм власникам, і кінцевим користувачам. Щасливі володарі пристроїв Head Rush, а це власники скелелазних тренажерів, тролеїв, мотузкових парків і атракціонів, радіють своєму прибутку, адже їм не потрібно утримувати зайвий штат співробітників. Щасливі ж користувачі всіх перерахованих місць отримують задоволення від м’якого і безпечного спуску або польоту.

Загальна інформація про компанію

Компанія Head Rush Technology заснована в 2009 р. Джоном МакГоуеном (John McGowan) – досвідченим скелелазом і, за сумісництвом, будівельником скеледромів. Штаб-квартира розташована у м. Боулдер, штат Колорадо (США).

Продукція компанії успішно продається не тільки на американському континенті, а й у багатьох країнах Європи та Азії, а також в Австралії та Новій Зеландії. На сьогоднішній день (2018 р.) продукція Head Rush унікальна і не має конкурентів на ринку, що дає можливість швидко і ефективно розвиватися.

Технологія Magnetic Eddy Current Braking

Magnetic Eddy Current Braking – запатентована технологія гальмування, заснована на використанні вихрових струмів, що виникають при обертанні алюмінієвого ротора в магнітному полі.

Основні переваги даної технології:

  • Оскільки гальмування відбувається за допомогою магнітів, у пристроях Head Rush практично відсутні деталі, що труться між собою. Це подовжує термін служби пристроїв і робить їх більш надійними та економічно вигідними.
  • Завдяки автоматичному налаштуванню плавність гальмування не залежить від ваги користувача.
  • Але найважливіша якість пристроїв Head Rush – вони забезпечують повну безпеку. Адже на відміну від живих людей закони фізики працюють цілодобово і безвідмовно!

Асортимент продукції

В даний час у колекції Head Rush представлені такі групи товарів:

  • Автоматичні страхувальні пристрої для скеледромів.
  • Пристрої для вільного падіння з плавним гальмуванням.
  • Автоматичні і ручні гальмівні системи для тролеїв.
  • Додаткові пристрої, що полегшують установку і використання всіх типів пристроїв.

Гарантії та безпека

Вся продукція Head Rush відповідає стандартам безпеки ASTM, маючи гарантію виробника (ASTM – американська організація, що займається розробкою стандартів для матеріалів, продуктів і послуг з кінця XIX ст. Розроблені нею стандарти використовуються не тільки в США, але і в інших країнах.). Head Rush також надає послуги щодо сервісного обслуговування своєї продукції.