The Climb company

Понад 15 років успішної роботи. Тисячі екіпірованих туристів, спортсменів і мандрівників. Сотні магазинів-партнерів по всій Україні. Десятки успішних подорожей в різних частинах світу. Десятки організованих мультиспортивних гонок, туристичних змагань з тисячами учасників. Все це - компанія The Climb, один з лідерів на outdoor-ринку України. Ми були одними з перших і, як і раніше, входимо до групи лідерів.
Ви любите боротися і перемагати, відкривати для себе нові обрії, йти вперед назустріч новим вершинам? Тоді нам з вами точно по дорозі!

наша історія

На сьогоднішній день компанія The Climb є одним з лідерів на ринку товарів для спорту та туризму. В активі компанії ексклюзивні контракти на дистрибуцію з 30 зарубіжними виробниками, 2 роздрібних магазини в Дніпрі, а також потужний інтернет-магазин, який працює по всій Україні, будівництво екстремальних атракціонів, організація мультиспортивних гонок і екстремальних подорожей. І звичайно ж попереду ще багато неосвоєних напрямків!

І знову новий напрямок! Компанія The Climb починає займатися будівництвом екстремальних атракціонів – парків пригод, тролеїв, скеледромів. Для забезпечення безпеки наших клієнтів укладений контракт з американським виробником автоматичних страховок Head Rush Technologies.

Компанія розпочинає займатися організацією подорожей. Сотні любителів екстремального відпочинку змогли отримати масу незабутніх вражень від відвідування екзотичних куточків нашої планети – від Куби до Гімалаїв і від Кіліманджаро до Скапа-Флоу.

Зростає кількість шанувальників активного відпочинку, ростуть і їхні вимоги до спорядження. Щоб відповідати віянням часу в Дніпрі відкривається новий великий магазин – «Колекція пригод». До екіпіровки для «наземних» видів екстремального відпочинку додані «підводні» види – дайвінг і підводне полювання.

Започатковано організацію і проведення мультиспортивних гонок. З того часу тисячі спортсменів з усієї України і не тільки пробігли, прогребли, проїхали велосипедом і пропливли не одну сотню кілометрів на гонках, що регулярно організовуються компанією, а назви гонок – Milo-Рейд X-Крим, Wild River Race, Dnepr Adventure Race – відомі кожному українському мультиспортсмену

Запущено один з перших інтернет-магазинів з продажу туристичного спорядження alp.com.ua, який з того часу перетворився на один з найпопулярніших українських інтернет-магазинів товарів для активного відпочинку.

Відкрито перший у Дніпрі (тоді ще Дніпропетровську) і один з найперших в Україні туристичних магазинів – «Сходження». Асортимент магазину – товари для туризму, альпінізму, скелелазіння, кемпінгу і промислового альпінізму. Цей невеликий затишний магазинчик, розташований в центрі міста, знайомий вже кільком поколінням українських туристів.

В цьому ж році відкривається оптовий відділ. Укладено перші прямі контракти з європейськими виробниками, і на українському ринку з'являється продукція таких брендів, як Climbing Technology (Італія), Rock Empire (Чехія), Milo (Польща) і Nikwax (Велика Британія).

Команда The Climb

Інструктор з дайвінгу, 1-й розряд з альпінізму, спелео-рятувальник

Займається скелелазінням, альпінізмом, дайвінгом (технічні занурення, cave-дайвінг), підводним полюванням

Андрій Осауленко
Директор, засновник компанії

Cпелеолог

"Мріє про серфінг неподалік Австралії"

Дослідження горизонтальних і вертикальних печер, картування печер, інженерно-технічні роботи в печерах

Наталя Зубарєва
Керівник відділу продажу

Дайвер, альпініст

Сходження в горах Танзанії, Туреччини, в Альпах, на Синаї. Занурення в Середземному і Червоному морях, в Індійському океані

Марія Маклакова
Керівник з маркетингу та розвитку, project manager

КМС зі спортивного орієнтування

"Мріє пробігти UTMB (Ultra-Trail du Mont-Blanc)"

Організатор змагань з орієнтування та мультигонок

Дмитро Косицін
Менеджер оптового відділу

Скелелаз

"Їсть як гіпопотам"

Захоплюється спортивним туризмом. Висотні роботи, монтаж мотузкових парків

Ігор Жоголь
Менеджер інтернет-магазину
Наша мета – ми не продаємо товари та послуги, ми надихаємо на новий спосіб життя